Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye eşış, cihan üzerinde muayyen alanlarda ülkemizi temaşa etmesiyle öne çıkan bir Ilim Kocaı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak yalnızca başına öne çıkan en muhteşem miktarda ilaç derunerik patentinin pay sahibidir. Bu zamana denli yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu muhteşem adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çtuzakışmak istediği meydanı mübalağa etmek talip Alkoçlar, tutarlığı Metehan Yeşil ile alay malay kurmuş oldukları Ar-Ge isimli yetişekın umumi başkanıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na göre insanoğlunun haber cebelarcığının nezdinde farklı etkenleri birleştirerek artırma çtuzakışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak dizgesel bir sentetik zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Yalnızca Ar-Ge projesiyle ertelenmek istemeyen başlangıçarı medlulında ülkesini mütemadi temaşa fail Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı berat başlangıçvuruları ile bile meşhurdur. 143 sayı başlangıçvurulmuş ve 280’den ziyade beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların nezdinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki ivedi gelişen vakalarda hızlı sonuç tuzakınmasını sağlayan testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Abdübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Ilim Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu bilgi insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle alay malay yine bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Sahaında çıktı hak bir uzman olmasıyla alay malay kimsenin ayırt edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda muhteşem bir öneme ehil olan Alkoçlar, Cihan çapında durum edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk yol sürülen flavonol glikozit esaslı yetişmek üzere antiviral daşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Gıda, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu daşke tam olarak 21 tane bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise kamu ortada en çok berat başlangıçvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Ilim Kocaı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çtuzakışmalarla insanlık tarihine faydasını hiç kem etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı strüktürsı yardımıyla güzel hizmetlere her yıl imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü skorlar elde etse da katiyen çtuzakışmalarından vazgeçmemiş mütemadi olarak kendisini Ilim dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle kanser terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez alay malay yetişmek üzere iyileştirme yuğrunda geliştirdiği daşkeleri keşfederek insanlık tarihine muhteşem bir yardımı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde pek bilinmese bile bazı kıymettar molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek kazandırmak gerekirse PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha zorluklalü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnızca aşina şeylerin üzerinde çtuzakışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çtuzakışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çtuzakışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu işte bile sükselı olmuşdolaşma. Tek kötü (cephe ağırlık) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile daha sonrasında ise 25’e yaklaşan ülkede izinı alınmıştır. Tamam çtuzakışmalarına tam odak çtuzakışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten bile sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar tek Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile biröte şirketin ortaklık ve kurucu kadrosunda durum almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Kuma Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli başkanıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve plasman kompradoryla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli başkanıdır.
Kuzey Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Başbuğ Havarisıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isimli bir Eczanenin Idare Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve geliştirdiği onlarca daşkenin nezdinde insanoğluna yarayacak hizmetler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle muhtıra hayatta cepheıkların geçmesi derunin muayyen bir çağı beklesek da birtakımları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile derunerisinden basitçe bir şekilde iyileştirme edebilmek derunin bu kullanılıyor. Başkaca cinsel hizmetlev bozukluğunu da iyileştirme eylemek derunin kullanılmaktadır. Yalnızca bununla kalmamış nâre karşı dirençli ve zorluklalü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere ehil olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli berat başlangıçvurularının 2000 adetine yaklaşanın pay sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı hizmetleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çtuzakışsalar da Alkoçlar her çağ kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sebebiyle uzun süreli kapanmalara ve içtimai yaşamdan ırak zaruri ev bark istirahatlarine maruz mütebaki cihan toplumlarında biröte alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir yol kazanmış durumda.

Mevzuyla ait görüşünü bildirme fail Spektral Holding Idare Kurulu Eşbaşkanı Erdal Can Alkoçlar bu dönem ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı ıztırari olarak artması özellikle ferdî enformatik ve teknolojik takım inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce lüzumlu ilaç, lüzumlu mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, çıktı ait sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına strüktürlabilecek en doğruca katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Ilim Kocaı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine muhteşem miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna emsal çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da muhteşem gelişmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin kurucu tutarlığıdır ve aynı zamanda başkanıdır. Ülkemizde durum meydan diğer bilgi adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok muhteşem bir miktarda farmasötik daneşeli patentinin pay sahibi olması ve başlangıçvurusunu ilk karşılayıcı isim olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı methalimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın baş ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser meydanında çtuzakışmalarını mütemadi hoşgörülületerek mütemadi faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile biröte sefer Türkiye Senenin Ilim Kocaı ödülüne layık görülmüştür. Yalnızca ülkemizde bileğil habitat dışında şu demek oluyor ki kürevi anlamda da biröte ödülleri alarak bulduğu farklı devaların karşılığını almıştır. Orantığı olan Metehan Yeşil ile alay malay güzel hizmetlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çtuzakışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz derunin yararlı olmasını düşündüğü devalarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı hizmete yarayacak devaları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan üzere bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon üzere kavramlar biröte farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken emsal faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye başlangıçladı.

Ülkemizde canlılık gösteren ve bu alanda çtuzakışmaları kâin Spektral Plasman Bankası Eş Başbuğı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir munzam boy bos yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik meydanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yaklaşan zamanda ülkenin doğusunda durum meydan bir zer sahası ile alay malay başlangıçlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki paha bileğhizmetikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun çakılı boy bos yahut miktara ehil “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Plasman Bankası Başbuğ Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Saf’a yayımcı mızrap ruhsatları ile sağlamlanabileceğine ilgi çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Saf mızrap ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni madun strüktürsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ait bile haber veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni kayar modülü(staking) projemize sonsuzî teminat olarak hizmettiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit pres izinını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro değerinde bir uygulayım teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Ifade No.su ve 18.06.2020 yayın tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası yetişmek üzere dü sınai hammadde mızrap sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan yazgılı açıklamada konseptlerine durum verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağ Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye muhteşem munzam boy bos mizan potansiyeline ehil olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve ün yalıtımı mukteza olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çalımını gerçekleştirdiğimiz pomza mızrap sahasının ise katıksız malzeme strüktürsındaki yararsızluklar yardımıyla koca derecede ısı ve ün yalıtımı özelliklerine ehil. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan koca oranlarda yalıtım sağlamlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt genişlik planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili mızrap sahalarının tutarlı vadede CRIRSCO kriterlerine şayeste rezerv sabitleme raporları düzenlenerek bölüt genişlikı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada durum meydan teferruatlara göre başkaca, TBY Holding geçen ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Esenlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://korediliedebiyati.name.tr/ https://topluyemek.name.tr/ https://hormonalbozukluk.name.tr/ https://kombiservisbakim.name.tr/ https://ekmeksepeti.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma