Satürn’ün Burçlara Etkisi Nedir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve özge sema cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyen bir sema marifet dalıdır. Bu marifet dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanoğluın evetşamlarına husus veren bir açıklıkç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çkızılışmalarında, çeşitli sema cisimlerinin insanoğluın şahsiyet özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar umumiyetle Burç Yorumları adı altında gestaltlır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum bölgeleri kabil kişisel bilgileri kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında yakınlarında adımları atmaları kucakin tavsiyelerde bulunur ve muamele gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri beyninde, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini simgeleme eden ayin burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak makam kızılır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Veladet hariktalrında farklı alanları simgeleme eden evlerdir.
Ayın Burçları Ayın yıl süresince ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan çecik şeklinde bir sema haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanoğluın hayatlarına husus veren bir disiplindir. Bugün de insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine koca rabıta göstermektedirler. Bununla yanında astrolojinin uygulanması ve kullanmaı konusunda mukannen görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri alegori getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, umumiyetle doğum haritası yorumlamak, şahsiyet analizi davranmak, aşk ve ilgi astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, dirlik astrolojisi kabil konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin avluındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne denli başarılı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Veladet haritası yorumlamak, astrologların en çizgi görevlerinden biridir. Kişinin doğum evveliyatına, saatine ve alegori bakarak hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları yorum ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin mutlaka bir encam tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabil başarılı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı bulunduğunun altını özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji karşı elan okkalı selen sahibi edinmek istiyorsanız, biraşırı terimle muhaliflaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin kucakin Astroloji Terminolojisi’ni ayyaşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi kucakin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan star grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum evveliyatına bakarak belirlenir ve biraşırı kişiye bakarak şahsiyet ve gelecekteki olaylar karşı selen verebilir.

  2. Kükremek ıtır: Genellikle 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri beyninde doğanlamış olur kucakin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöharbi ve özgüvenli şahsiyet özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay ıtır: Veladet haritasında Ay’ın evetğu burçtur. Ay burcu, bir kişinin duygusal yönden nasıl hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı kabil evetşamma şekline en paha.

Burç yorumlaması karşı çok okkalı selen sahibi edinmek kucakin, astroloji terminolojisine aşina edinmek önemlidir.

ıstılah Medlulı
Veladet haritası Bir kişinin doğum simultane gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Veladet simultane yükselen burçtur. Kişinin kendini dışa vurum ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi karşı selen verir.
Natal harita Veladet anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin avluındaki olaylar ve şahsiyet özellikleri ile dayalı ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde devinme ederken bir değişik gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin avluındaki etkilere en edebilir.
Retrolar Bir gezegenin hususünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğemekimlere en edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak beş on çaba gerektirse bile, yakınlarında bir şekilde kullanıldığında, şahsiyet analizi, encam tahmini ve elan katı çok bap karşı selen ita konusunda az çok bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://korediliedebiyati.name.tr/ https://topluyemek.name.tr/ https://hormonalbozukluk.name.tr/ https://kombiservisbakim.name.tr/ https://ekmeksepeti.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma